delegasjoner CIMENTART 2018-03-14T08:51:05+00:00

kontakt:CIMENTART MICROCEMENT

E-post: info@grupocimentart.com

telefoner+ 34 965 654 637 / 34 636 505 326 + / INTERNATIONAL LINE + 34 674 032 819

adresse:Avd. Carrer la Mar, 12 under 03560 El Campello (Alicante)

kontakt:Metrika interiørarkitektur

e-post:elda@grupocimentart.com

telefon:966 313 775

Kontor og messe:C / Virgen de los Desamparados, 44 03600 - Elda (Alicante)

kontakt:JML MICROCEMENTO og maling / JOSE MARIA

E-post:  alicante@grupocimentart.com

telefon:966 29 69 21 / 600 74 42 23

Kontor og messe:C / Pintor Sorolla, 19 bj. 03690 - San Vicente del Raspeig (Alicante)

Kontakt: ANTONIO FERNANDEZ
E-post: albacete@grupocimentart.com
Telefon: 967 24 25 59 / 687 88 30 34
Kontor og utstilling: Avd. Isabel la Católica, 14 Bajo - 02005 - Albacete
Kontakt: BONOBRA RUIZ, SL
E-post: cartagena@grupocimentart.com
Telefon: Pedro: 686 853 863 / Antonio: 607 548 827
Adresse: C / CONSUELO, 12 30360 - La Unión (Murcia)
Kontakt: ALCOPEDI, SL
E-post: zaragoza@grupocimentart.com
Telefon: Joaquín Álvarez 666 48 09 45 / Jose María Álvarez 610 404 254
Adresse: C / Corona de Aragón, 11 lokal B - 50298 Pinseque (Zaragoza)

kontakt:CATALA PUIG

e-post:moraira@grupocimentart.com           

Web:www.catalapuig.es 

telefon:+ 34 675 74 47 37

adresse:Las Viñas Polygon, Crtra, Teulada - Moraira, 100 Q, CP: 03725 Moraira, (Alicante)

kontakt:Oriol IMPERMEABILIZACIONES

e-post:orihuela@grupocimentart.com

telefon:966 93 36 73 / 605 24 15 70 / 672 78 38 81

Kontor og messe:C / Obispo Rocamora, 23-25 03300 - Orihuela (Alicante)

kontakt:BERAVI, SL

e-post:villena@grupocimentart.com

telefon:965 346 753 / 678 904 006

Kontor og messe:C / Cutters, 15 03400 - Villena (Alicante)

kontakt:MALING CENTER SL / JUAN CARLOS

E-post: avila@grupocimentart.com

telefon:674 244 952

adresse:Ávila

kontakt:Punt AV BANY SCP / JUAN RAMON Cabrero

E-post: garraf@grupocimentart.com

telefon:938 14 72 31 / 600 44 60 47

adresse:Avd. Francesc Macia, 76 - 08800 Vilanova i la Geltrú (Bcn)

Kontakt: VERA ARTE CREATIVE SPACES / JOSUE VERA
E-post: laspalmas@grupocimentart.com
Listening: 928 634 078 / 640 233 896
Adresse: Ángel Guerra Passasje 26 TIL 35411 - Arucas, Las Palmas de Gran Canaria

Kontakt: CELFE arbeid og tjenester, SL
E-post: huelva@grupocimentart.com
Telefono: + 34 959 10 43 11
Adresse: C / Maestro Salvador López, 10 - 12 21003 - Huelva

kontakt: ILOGUE / Goncalo OLIVEIRA

emalje:vigo@grupocimentart.com

telefon+ 351 223 757 222 / 351 223 703 fax + 810 / 00 351 938 053 mobile 406

Kontakt: GRUPO PIQUERAS / ISRAEL
E-post: ibiza@grupocimentart.com
Telefon: + 34 971 336 262 / + 34 657 325 147
Adresse: C / MARGARITAS, 1 Urbanisering Siesta, 07840 - Santa Eulalia del Rio (Balearene)
Kontakt: MANER IDEAS / ZIAD
E-post: madrid-acacias@grupocimentart.com
Telefon: 91 022 33 07 / 619 286 830
Adresse: Paseo de las Acacias, 67 lokal 20 - 28005 Madrid
Kontakt: MPROYECTA / MARIANO DIAZ
E-post: alcobendas@grupocimentart.com
Telefoner: 916 54 91 81 / 670 644 132
Adresse: C / EMPECINADO, 18 28100 - ALCOBENDAS (MADRID)
Kontakt: JULIO VACARU
E-post: madrid-aluche@grupocimentart.com
Teléfonos: 916 228 427 / 642 818 008
Adresse: C / Los Yebenes, 52 under 7 lokale 3 - 28047 - Madrid
Kontakt: PEDRO LOPEZ COLL
E-post: mallorca@grupocimentart.com
Telefon: 646 199 263
Adresse: C / CIMENTERA, 20 - 07630 - Campos (Balearene)
EnglishFinnishFrenchPortugueseslovenianSpanish